„Slieko Bevardžio" privatumo politika 


Atsipalaiduokite ir mėgaukitės: pasakos programėlės „LT pasaka SLIEKAS BEVARDIS“ ir „SLIEKAS BEVARDIS LiTe pasaka“ nerenka, nesaugo ir niekaip kitaip nenaudoja jūsų privačių duomenų. 


Apie 


Mūsų programėlė skirta visai šeimai. Smagiausia ja naudotis kartu tėvams ir vaikams. Tačiau ja gali naudotis ir vaikai su tėvų priežiūra. Tuo tarpu interneto svetainė www.sliekasbevardis.lt pirmiausia skirta tėvams ir kitiems pilnamečiams. Tikėtina, kad ateityje mūsų privatumo politika keisis arba bus atnaujinta, jeigu atnaujinsime programėlę, sukursime naujų funkcijų arba pasikeis teisinė aplinka. Taigi rekomenduojame reguliariai pasitikrinti, ar ši privatumo politika nepasikeitė. Jeigu nesutinkate su mūsų privatumo politika, turėtumėte nesinaudoti „Slieko Bevardžio“ programėle ir interneto svetaine. Jeigu turite papildomų klausimų, mielai jų laukiame adresu swamp@sliekasbevardis.lt 


Kokia informacija yra renkama? 


Internete gali būti renkami dviejų rūšių duomenys. Pirmoji – asmeniniai duomenys. Tai asmeninė informacija apie vartotoją, pagal kurią galima identifikuoti asmenį. Programėlė „Sliekas Bevardis“ nerenka, nesaugo ir niekaip kitaip nenaudoja jokios asmeninės informacijos apie savo vartotojus Kita duomenų rūšis yra neasmeniniai vartotojų duomenys. Tai tokia informacija, iš kurios neįmanoma tiesiogiai identifikuoti konkretaus asmens. Programėlė „Sliekas Bevardis“ fiksuoja vienintelę neasmeninę informaciją apie vartotoją – įsimena, kur jis nustojo skaityti pasaką, kad kitą kartą galėtų tęsti istoriją nuo tos vietos. Tačiau šia informacija nėra niekaip dalinamasi už įrenginio ribų. Interneto svetainė www.sliekasbevardis.lt gali rinkti pilnamečių asmeninius duomenis, jeigu jie patys savanoriškai juos pateiks. Svetainėje gali būti renkami neasmeniniai duomenys siekiant gerinti mūsų paslaugų kokybę. Taip pat duomenis svetainėje gali rinkti trečiosios šalys – tokios, kaip „Google Analytics“. 


Nemokama pilna programėlės versija 


Reiktų atkreipti dėmesį, kad nemokamoje programėlės versijoje („Sliekas Bevardis - pilna versija nemokamai“) naudojama „Admob“ platforma. Ji gali rinkti tam tikrus duomenis, tačiau programėlės kūrėjai už tai neatsako. 


Nuorodos 


Svetainėje www.sliekasbevardis.lt gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Tačiau mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių veiklą ir naudojimosi jų paslaugomis saugumą. Saugumas Mes nuoširdžiai rūpinamės savo teikiamų paslaugų saugumu, tačiau negalime užtikrinti, kad apsaugosime vartotojus nuo visų internete esančių pavojų. Mes negarantuojame jūsų saugumo. Todėl raginame patiems rūpintis savo ir savo asmens duomenų saugumu internete.